Технологии

Які переваги дає ресивер 8K?

ресивер 8K

При компонуванні акустичної системи чи домашнього кінотеатру не обійтись без AV-ресивера. Цей пристрій можна назвати серцем, мозковим центром мультимедіа системи, без якого неможливо створити повноцінний, якісний звук та відео. Ресивер виконує декілька задач — об’єднує в собі всі компоненти системи, декодує сигнали, покращуючи якість, а також виконує роль підсилювача. Якщо ви хочете, щоби ваша мультимедіа система на декілька кроків випереджала сучасні стандарти, краще обрати ресивер з підтримкою технології 8K.

Що таке технологія роздільної здатності 8K

Для простоти розуміння — 8K це найчіткіша та найясніша картина, котру ви коли-небудь бачили. Вона має в 4 рази більше пікселів, аніж зображення 4К, з дозвільною здатністю 7680×4320 пікселів. Якщо переглядати картинку на 65-дюймовому екрані, ці пікселі настільки дрібні, що ви не зможете розгледіти їх структуру.

Технологія має таку назву, оскільки зображення відрізняється шириною близько 8000 пікселів. Інколи також використовуються інші назви: Ultra HD, Ultra HD 8K.

Окрім високої роздільної здатності, технологія 8К дозволила створювати дисплеї з великою діагоналлю, проте без обмеження для перегляду. Для порівняння: для перегляду дисплею Full HD діагоналлю 50 дюймів потрібна дистанція не менше 2 метрів. Переглядати зображення на екрані 8К такої ж діагоналі можна майже впритул. Завдяки величезній кількості точок виключена втрата якості зображення.

Найвідоміші ресивери з підтримкою технології 8K

Певно найбільший попит у цій категорії мають ресивери бренду Denon, зокрема модель AVС-X6700H.

Цей ресивер відрізняється монолітною конструкцією, володіє 11 каналами, потужністю 205 Вт на кожен. Канали створені за єдиною схемою, котра складається з якісних компонентів. Усередині ресивера встановлено два DSP-процесори ADI Griffin Lite, котрі можуть працювати з найсучаснішими форматами звуку, обробляти до 13.2 каналів.

Підтримка сучасних технологій та інтерфейс HDMI 2.1 дозволять насолоджуватися високоякісним зображенням. Неймовірно деталізоване зображення гарантує підтримка 8K з і апскейлінг до 8K/60 Гц.

Ще один чудовий AV-ресивер з підтримкою 8K — Yamaha RX-V6A. Головною відмінністю цієї моделі є конфігурація 7.2, а також підтримка нових форматів Dolby Atmos та DTS:Х. Ця модель дозволить побудувати повноцінний домашній кінотеатр з оточуючим звучанням.

Ресивер 8K с пультом

Серед інших важливих відмінностей моделі варто назвати:

  • 7 портів HDMI та один вихід, з підтримкою 4K Ultra HD та 8K;
  • аналогові та цифрові входи;
  • підсилювачі на дискретних елементах, котрі відрізняються більшим вихідним струмом, покращеним динамічним діапазоном;
  • фірмова система калібрування YPAO, котра дозволяє зручно налаштувати багатоканальний звук, з урахуванням параметрів кімнати;
  • можливість під’єднання за схемою bi-amping, при якій смуги високих та низьких частот лівої та правої фронтальних систем підсилюються незалежними підсилювачами.
(Всего 360, сегодня 1)

Похожие новости

Самые дорогие автомобили знаменитостей

newsmaker

Datsun намерен захватить не менее 10% рынка

newsmaker

Toyota разработала автомобиль-смартфон будущего (видео)

newsmaker

Оставить комментарий